Resultater

Telecup i Fakur ble gjennomført i en trivelig atmosfære.
Stevnet ble avviklet fra kl.10-16, som et rent uttakings stevne.
Ice test programmet fungerte fint, takk til Silje G og Monica i sekretariatet
og til dommerne, Elisabeth Saga, Guro Kylling og Knut Dahl, og alle andre gode
hjelpere!

 

 

Telecup Fakur 27.april 2008

V3JUN 4-gang for Juniorryttere - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                              

A-finale

01      015        Eir Elise Follaug / Padda fra Langholti                                                     4,10

                                      UTTA               3,9 (1)         4,3 (1)        4,1 (1)                                                    

02      017        Lina Olaussen / Høgni fra Kvistli                                                              0,00

                                      UTTA               0,0 (2)         0,0 (2)        0,0 (2)                                                    

                                                                                                                                                                                                         

Laget 27 april 2008 20:50:21

IceTest 1.1.594 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

                              

                                                                                                                                                                                                            

Telecup Fakur 27.april 2008 - 27 apr 2008

V1UR 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                              

A-finale

01      026        Carl-Erik Haugerød / Spænir fra Haukali                                                 5,80

                                      UTTA               6,0 (1)         5,7 (2)        5,7 (1)                                                    

02      007        Susanne Halvorsen / Alli fra Vatnsleysu                                                  5,43

                                      UTTA               5,3 (3)         5,8 (1)        5,2 (5)                                                    

03      027        Kaja Skaskiewicz / Venus fra Vallanesi                                                    5,40

                                      UTTA               5,5 (2)         5,3 (4)        5,4 (3)                                                    

04      012        Christina Jønsi / Hilmir fra Hofsstadaseli                                                5,17

                                      UTTA               4,9 (6)         5,0 (7)        5,6 (2)                                                    

05      010        Malene Haugedal / Skolli fra Stoli                                                             5,07

                                      UTTA               4,3 (8)         5,5 (3)        5,4 (3)                                                    

                                                                                                                                                                                                         

06      009        Hilde Nordborg / Aki fra Bjørnli                                                                4,97

                                      UTTA               5,0 (4)         5,0 (7)        4,9 (7)                                                    

07      011        Marit Islann / Barri fra Gloru                                                                     4,83

                                      UTTA               4,1 (9)         5,3 (4)        5,1 (6)                                                    

08      000        Jonas Mogsrad Andersen / Kolfaxi fra Kjellbak                                     4,60

                                      UTTA               3,9 (11)       5,1 (6)        4,8 (8)                                                    

09      017        Lina Olaussen / Høgni fra Kvistli                                                              4,57

                                      UTTA               5,0 (4)         4,4 (9)        4,3 (10)                                                  

10      025        Maiken Nilssen / Eimur fra Skeggstødum                                               4,47

                                      UTTA               4,4 (7)         4,4 (9)        4,6 (9)                                                    

11      029        Line Tvedt / Sæll fra Vatnsleysu                                                               4,23

                                      UTTA               4,0 (10)       4,4 (9)        4,3 (10)                                                  

                                                                                                                                                                                                         

Laget 27 april 2008 20:51:40

IceTest 1.1.594 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations  
Telecup Fakur 27.april 2008

V1 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                              

A-finale

01      001        Morten Løver / Biskup fra Æsustødum                                                    6,13

                                      UTTA               5,9 (1)         6,4 (1)        6,1 (1)                                                    

02      003        Anette B Dahl / Trym fra Storebø                                                             5,50

                                      UTTA               5,8 (2)         5,4 (2)        5,3 (2)                                                    

03      004        Hulda Sigurdardottir / Gordon fra Hafnarfirdi                                        4,73

                                      UTTA               4,6 (5)         4,9 (3)        4,7 (4)                                                    

04      013        Hilda Vaa / Frami fra Vehus                                                                       4,70

                                      UTTA               4,9 (3)         4,5 (6)        4,7 (4)                                                    

05      002        Camilla Larsen / Merkur fra Elvebakken                                                  4,63

                                      UTTA               4,5 (6)         4,6 (5)        4,8 (3)                                                    

                                                                                                                                                                                                         

06      014        Mari Chluba / Frodi fra Nerbåen                                                               4,50

                                      UTTA               4,2 (7)         4,7 (4)        4,6 (6)                                                    

06      030        Elisabeth Haatveit / Dimma fra Haatveit                                                   4,50

                                      UTTA               4,9 (3)         4,2 (7)        4,4 (7)                                                    

                                                                                                                                                                                                         

Laget 27 april 2008 20:53:02

IceTest 1.1.594 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

     

 

Telecup Fakur 27.april 2008

F1 5-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                              

A-finale

01      023        Camilla Larsen / Geisli fra Lian                                                                 4,90

                                      UTTA               4,6 (1)         5,6 (1)        4,5 (3)                                                    

02      018        Carl-Erik Haugerød / Gryla fra Kolneset                                                  4,43

                                      UTTA               4,4 (2)         4,1 (4)        4,8 (2)                                                    

03      022        Hulda Sigurdardottir / Feykir fra Nedrejord                                            4,33

                                      UTTA               3,3 (7)         4,8 (2)        4,9 (1)                                                    

04      021        Hulda Sigurdardottir / Gotti fra Hafnarfirdi                                             4,20

                                      UTTA               4,1 (4)         4,6 (3)        3,9 (4)                                                    

05      020        Marianne Øien / Kolbra fra Frøberg                                                         3,77

                                      UTTA               3,6 (5)         4,1 (4)        3,6 (6)                                                    

05      024        Morten Løver / Vidja fra Stemmerettshaugen                                         3,77

                                      UTTA               4,3 (3)         3,6 (7)        3,4 (7)                                                    

Hulda Sigurdardottir has more then one horse in this final.

                                                                                                                                                                                                         

07      019        Anette B Dahl / Søldis fra Storebø                                                           3,73

                                      UTTA               3,6 (5)         3,9 (6)        3,7 (5)                                                    

08      008        Silje Sørensen / Salka fra Frøberg                                                            3,17

                                      UTTA               3,3 (7)         3,1 (8)        3,1 (8)                                                    

09      016        Una Marie Follaug / Spari-Mosa fra Køldukinn                                       2,70

                                      UTTA               2,6 (10)       3,1 (8)        2,4 (9)                                                    

10      031        Merethe Strigen / Kveikja fra Hvoli                                                           2,40

                                      UTTA               3,0 (9)         2,0 (10)       2,2 (10)                                                  

Laget 27 april 2008 20:54:15

IceTest 1.1.594 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

 

Telecup Fakur 27.april 2008 - 27 apr 2008

T5JUN Tølt for Juniorryttere - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                              

A-finale

01      015        Eir Elise Follaug / Padda fra Langholti                                                     3,53

                                      UTTA               3,0 (2)         3,8 (1)        3,8 (1)                                                    

02      016        Una Marie Follaug / Spari-Mosa fra Køldukinn                                       3,27

                                      UTTA               3,5 (1)         3,5 (2)        2,8 (2)                                                    

Laget 27 april 2008 20:55:33

IceTest 1.1.594 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations


Telecup Fakur 27.april 2008

T1URX Tølt for ungryttere - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                              

A-finale

01      026        Carl-Erik Haugerød / Spænir fra Haukali                                                 6,17

                                      UTTA               6,2 (1)         6,5 (1)        5,8 (1)                                                    

02      012        Christina Jønsi / Hilmir fra Hofsstadaseli                                                5,47

                                      UTTA               5,2 (3)         5,7 (2)        5,5 (3)                                                    

02      027        Kaja Skaskiewicz / Venus fra Vallanesi                                                    5,47

                                      UTTA               5,0 (4)         5,7 (2)        5,7 (2)                                                    

04      009        Hilde Nordborg / Aki fra Bjørnli                                                                5,17

                                      UTTA               5,3 (2)         5,2 (4)        5,0 (5)                                                    

05      020        Marianne Øien / Kolbra fra Frøberg                                                         4,90

                                      UTTA               4,7 (5)         4,8 (6)        5,2 (4)                                                    

                                                                                                                                                                                                         

06      010        Malene Haugedal / Skolli fra Stoli                                                             4,67

                                      UTTA               4,2 (8)         5,0 (5)        4,8 (6)                                                    

07      025        Maiken Nilssen / Eimur fra Skeggstødum                                               4,53

                                      UTTA               4,7 (5)         4,2 (8)        4,7 (7)                                                    

08      000        Jonas Mogsrad Andersen / Kolfaxi fra Kjellbak                                     4,40

                                      UTTA               4,5 (7)         4,5 (7)        4,2 (9)                                                    

09      011        Marit Islann / Barri fra Gloru                                                                     4,00

                                      UTTA               3,7 (10)       3,8 (9)        4,5 (8)                                                    

10      029        Line Tvedt / Sæll fra Vatnsleysu                                                               3,77

                                      UTTA               3,8 (9)         3,5 (10)       4,0 (10)                                                  

                                                                                                                                                                                                         

Laget 27 april 2008 20:56:59

IceTest 1.1.594 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

   

Telecup Fakur 27.april 2008

T1 Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                              

A-finale

01      001        Morten Løver / Biskup fra Æsustødum                                                    6,40

                                      UTTA               6,5 (1)         6,5 (1)        6,2 (1)                                                    

02      022        Hulda Sigurdardottir / Feykir fra Nedrejord                                            5,43

                                      UTTA               5,3 (3)         5,3 (3)        5,7 (2)                                                    

03      024        Morten Løver / Vidja fra Stemmerettshaugen                                         5,33

                                      UTTA               5,5 (2)         5,7 (2)        4,8 (5)                                                    

04      003        Anette B Dahl / Trym fra Storebø                                                             5,13

                                      UTTA               5,2 (4)         5,0 (4)        5,2 (4)                                                    

05      013        Hilda Vaa / Frami fra Vehus                                                                       4,93

                                      UTTA               5,0 (5)         5,0 (4)        4,8 (5)                                                    

Morten Løver has more then one horse in this final.

                                                                                                                                                                                                         

06      030        Elisabeth Haatveit / Dimma fra Haatveit                                                   4,73

                                      UTTA               4,7 (6)         4,8 (6)        4,7 (7)                                                    

07      004        Hulda Sigurdardottir / Gordon fra Hafnarfirdi                                        4,63

                                      UTTA               4,2 (7)         4,2 (7)        5,5 (3)                                                    

                                                                                                                                                                                                         

Laget 27 april 2008 20:58:24

IceTest 1.1.594 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

                              

                           

Nettbanner-2013

Nyheter fra Norsk Islandshestforening

Nyhetsmatingen ble ikke funnet.

FEIF News

FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

Kjøp og salg

Har du noe du vil selge - eller ønsker du å kjøpe noe?

Har du noe du ikke trenger lenger - eller ønsker du å kjøpe noe? Medlemmer i foreningen kan få laget småannonser. Skriv en tekst, ta gjerne med et bilde og send til webansvarlig!