Resultater

Resultater Telecupen
F1 5-gang - Uttagning
Resultatliste
PLASS
#
RYTTER / HEST
TOT
01: 016
Vilde Berge Svendsen - Gauti fra Fossan
5,37
UTTA 5,4 - 5,0 - 5,7
02: 022
Sunniva Halvorsen - Garpur fra Hvoli
4,40
UTTA 4,5 - 4,3 - 4,4
03: 010
Tone Nordfonn - Kraftur fra ouff
3,93
UTTA 3,6 - 4,2 - 4,0
04: 013
Ann Kristin Johansen - Glød fra Arnestad
3,63
UTTA 3,8 - 3,7 - 3,4
T3 Tølt - Uttagning
Resultatliste
PLASS
#
RYTTER / HEST
TOT
01: 020
Kristina Madsen - Nabbi fra Hólakoti
5,80
UTTA 6,2 - 5,7 - 5,5
02: 016
Vilde Berge Svendsen - Gauti fra Fossan
5,23
UTTA 5,7 - 4,7 - 5,3
03: 022
Sunniva Halvorsen - Garpur fra Hvoli
5,10
UTTA 5,5 - 4,8 - 5,0
04: 014
Stine Egeli Mikkelsen - Ymir fra Enlien
4,93
PLASS
#
RYTTER / HEST
TOT
UTTA 5,0 - 4,8 - 5,0
05: 019
Stine Rambo - otri fra reykjavik
4,83
UTTA 4,7 - 5,0 - 4,8
06: 007
Ragnhild Rekanes - Gassi frá Mið-Fossum
4,70
UTTA 4,9 - 4,7 - 4,5
07: 010
Tone Nordfonn - Kraftur fra ouff
4,47
UTTA 4,5 - 4,7 - 4,2
08: 013
Ann Kristin Johansen - Glød fra Arnestad
4,23
UTTA 4,5 - 4,0 - 4,2
T5 Tølt - Uttagning
Resultatliste
PLASS
#
RYTTER / HEST
TOT
01: 005
Gitte Lindgren - Ægir fra Ystevoll
4,93
UTTA 5,0 - 4,8 - 5,0
02: 004
Gro Anja Zaal Trulsvik - Valdimar fra Walle
4,33
UTTA 4,5 - 4,0 - 4,5
03: 006
Ragnhild Rekanes - Ronja fra Julabygda
3,70
UTTA 4,0 - 3,3 - 3,8
04: 021
Madelen Smedsli - Fengur fra Stokkalæk
3,37
UTTA 3,3 - 3,3 - 3,5
05: 012
Kitty Gulløy - Eldur f. Nerbåen
3,10
UTTA 3,0 - 3,0 - 3,3
T7.F Tølt - Uttagning
Resultatliste
PLASS
#
RYTTER / HEST
TOT
01: 002
Siri Andora Stauch-Hansen - Kriki fra Ouff
4,27
UTTA 4,3 - 4,0 - 4,5
01: 018
Stine Rambo - Dimmu-borgir fra Langsø
4,27
UTTA 4,5 - 4,0 - 4,3
03: 008
Carina Horntvedt Carlsen - Skjóri fra Melby
3,97
UTTA 4,3 - 3,8 - 3,8
04: 009
Carina Horntvedt Carlsen - Dagfari fra Fagerholt
3,87
UTTA 3,5 - 4,3 - 3,8
05: 017
Hilda Vaa - Bruda frå Nyberg
3,70
UTTA 4,3 - 3,5 - 3,3
06: 015
Anne Wergeland - Frodo fra Midgaard
3,27
UTTA 3,5 - 3,0 - 3,3
V2 4-gang - Uttagning
Resultatliste
PLASS
#
RYTTER / HEST
TOT
01: 020
Kristina Madsen - Nabbi fra Hólakoti
5,67
UTTA 5,4 - 5,9 - 5,7
02: 019
Stine Rambo - otri fra reykjavik
5,43
UTTA 5,3 - 5,5 - 5,5
03: 014
Stine Egeli Mikkelsen - Ymir fra Enlien
5,03
UTTA 4,8 - 5,3 - 5,0
PLASS
#
RYTTER / HEST
TOT
04: 007
Ragnhild Rekanes - Gassi frá Mið-Fossum
4,63
UTTA 4,6 - 4,6 - 4,7
V3 4-gang - Uttagning
Resultatliste
PLASS
#
RYTTER / HEST
TOT
01: 005
Gitte Lindgren - Ægir fra Ystevoll
5,13
UTTA 5,3 - 4,9 - 5,2
02: 004
Gro Anja Zaal Trulsvik - Valdimar fra Walle
4,63
UTTA 4,4 - 4,5 - 5,0
03: 012
Kitty Gulløy - Eldur f. Nerbåen
4,47
UTTA 4,6 - 4,3 - 4,5
04: 006
Ragnhild Rekanes - Ronja fra Julabygda
4,37
UTTA 4,5 - 4,1 - 4,5
05: 021
Madelen Smedsli - Fengur fra Stokkalæk
4,00
UTTA 3,9 - 4,0 - 4,1
V5.F 4-gang - Uttagning
Resultatliste
PLASS
#
RYTTER / HEST
TOT
01: 018
Stine Rambo - Dimmu-borgir fra Langsø
5,20
UTTA 5,4 - 4,9 - 5,3
02: 002
Siri Andora Stauch-Hansen - Kriki fra Ouff
4,27
UTTA 4,1 - 4,3 - 4,4
PLASS
#
RYTTER / HEST
TOT
03: 008
Carina Horntvedt Carlsen - Skjóri fra Melby
4,13
UTTA 4,3 - 4,0 - 4,1
03: 015
Anne Wergeland - Frodo fra Midgaard
4,13
UTTA 4,3 - 4,1 - 4,0
05: 017
Hilda Vaa - Bruda frå Nyberg
3,77
UTTA 4,0 - 3,8 - 3,5
06: 009
Carina Horntvedt Carlsen - Dagfari fra Fagerholt
3,47Resultater Telecupen

F1 5-gang - Uttagning

Resultatliste PLASS

#

RYTTER / HEST

TOT

01:

016

Vilde Berge Svendsen - Gauti fra Fossan

5,37

UTTA 5,4 - 5,0 - 5,7

02:

022

Sunniva Halvorsen - Garpur fra Hvoli

4,40

UTTA 4,5 - 4,3 - 4,4

03:

010

Tone Nordfonn - Kraftur fra ouff

3,93

UTTA 3,6 - 4,2 - 4,0

04:

013

Ann Kristin Johansen - Glød fra Arnestad

3,63

UTTA 3,8 - 3,7 - 3,4

Nettbanner-2013

Nyheter fra Norsk Islandshestforening

Nyhetsmatingen ble ikke funnet.

FEIF News

FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

Kjøp og salg

Har du noe du vil selge - eller ønsker du å kjøpe noe?

Har du noe du ikke trenger lenger - eller ønsker du å kjøpe noe? Medlemmer i foreningen kan få laget småannonser. Skriv en tekst, ta gjerne med et bilde og send til webansvarlig!