Resultater

 

Resultatene fra det første Telecupstevnet i år ligger her

Resultater fra Telecup hos Fákur 1.mai 2014

 

V1S 4-gang sport - Uttagning

Endelig resultatliste

POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB

01 043 Mia Møller

Bjartur fra Leirulæk 5,90

UTTA 6,2(1) 6,0 (1) 6,2 (1) 5,0 (2) 5,5 (1)

02 018 Karine Ståland

Böggvir fra Nyberg 5,20

UTTA 5,6(2) 5,2 (2) 5,3 (2) 5,1 (1) 5,0 (2)

03 005 Marte Berglie

Frægd fra Akranesi 4,93

UTTA 5,1(3) 4,9 (3) 4,9 (4) 4,7 (3) 5,0 (2)

04 015 Heidi Andreassen

Bangsi Fra Røysland 4,37

UTTA 4,8(4) 4,1 (4) 5,1 (3) 4,2 (4) 3,7 (4)

05 030 Silje Carine Sørensen

Salka fra Frøberg 3,77

UTTA 3,7(5) 3,9 (5) 4,1 (5) 3,5 (5) 3,7 (4)

--- 029 Silje Carine Sørensen

Dandri fra Nyberg

DISKVALIFISERT

UTTA 0,0(6) 0,0 (6) 0,0 (6) 0,0 (6) 0,0 (6)

V2S 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB

01 040 Elisabeth Eika

Snørp fra Eklespannet 5,23

UTTA 5,4(1) 4,9 (2) 5,0 (2) 5,9 (1) 5,3 (1)

02 034 Mathilde Hjort

Þella frá Ketilsstöðum 5,13

UTTA 5,2(2) 6,0 (1) 5,1 (1) 5,1 (2) 5,1 (2)

03 042 Emma Hildre

Soldan fra Skaney 4,40

UTTA 4,9(3) 4,5 (3) 4,3 (3) 4,4 (3) 4,2 (3)

--- 004 Stine Mikkelsen

Ymir Fra Enlien

DISKVALIFISERT

UTTA 0,0(4) 0,0 (4) 0,0 (4) 0,0 (4) 0,0 (4)

--- 001 Ragnhild Rekanes

Lyfting fra Tømmerås Withdrawn

V3M 4-gang mellom - Uttagning

Endelig resultatliste

POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB

01 038 Una Marie Follaug

Sveifla fra Ouff 5,17

UTTA 5,2(2) 5,1 (2) 5,2 (1) 5,2 (1) 4,9 (3)

02 003 Nina Kantebakke

Eldhugi fra Þóreyjarnúpi 4,97

UTTA 5,5(1) 4,7 (3) 5,1 (2) 4,2 (4) 5,1 (2)

02 037 Eir Elise Follaug

Kongur fra Follaug 4,97

UTTA 5,1(3) 5,3 (1) 4,2 (5) 4,6 (3) 5,2 (1)

04 009 Laila Aakre

Baldur fra Stiklestad 4,70

UTTA 4,9(4) 4,6 (4) 4,3 (3) 4,7 (2) 4,8 (4)

05 007 Nina Merete Lunde

Leó fra Riis-Skryseth 4,20

UTTA 4,4(5) 3,7 (8) 4,3 (3) 3,9 (6) 4,8 (4)

06 017 Wenche Jønsi

Hilmir fra Hofsstadaseli 4,07

UTTA 4,1(6) 3,9 (6) 4,0 (6) 4,1 (5) 4,1 (6)

07 019 Susanne Gjernes

Adam fra Røysland 3,83

UTTA 3,9(7) 4,0 (5) 3,6 (7) 3,5 (7) 4,0 (7)

08 021 Berit Aanesen

All fra Naustum 3,50

UTTA 3,6(8) 3,1 (9) 3,6 (7) 3,3 (8) 3,7 (9)

09 032 Hilda Vaa

Bruda frå Nyberg 3,43

UTTA 3,3(9) 3,8 (7) 3,1 (9) 3,2 (9) 4,0 (7)

F1S 5-gang Sport - Uttagning

Endelig resultatliste

POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB

01 044 Mia Møller

Gigja fra Strandarhjaleigu 5,33

UTTA 5,4(1) 5,9 (1) 5,7 (1) 4,9 (1) 4,9 (1)

02 023 Malene Haugedal

Tumi fra Bulandi 4,63

UTTA 5,4(1) 4,5 (2) 5,2 (2) 4,1 (2) 4,2 (3)

03 008 Tone Nordfonn

kraftur fra ouff 3,97

UTTA 4,2(3) 4,0 (3) 3,6 (3) 3,7 (3) 4,3 (2)

04 006 Gunnild Løver Kleveland

Vöggur Frà Torfastödum 3,03

UTTA 2,6(5) 2,9 (4) 2,8 (4) 3,7 (3) 3,4 (4)

05 002 Anne Wergeland Kaldråstøyl

Stormur frå Bæ 2 2,80

UTTA 2,9(4) 2,6 (5) 2,7 (5) 2,8 (5) 2,9 (5)

V5F 4-gang fritid - Uttagning

Endelig resultatliste

POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB

01 020 Ingrid Aanesen

Snarfari fra Vestre Eskedal 5,07

UTTA 5,1(1) 5,0 (1) 4,8 (2) 5,2 (1) 5,1 (1)

01 028 Elin Hvaal

Kristall fra Hatuni 5,07

UTTA 5,1(1) 4,9 (2) 5,1 (1) 5,1 (2) 5,0 (2)

03 035 Malin Nordstrøm Hansen

Glitnir fra Vindal 4,47

UTTA 4,6(3) 4,5 (3) 4,3 (3) 4,8 (3) 4,3 (3)

04 039 Kathrine Nykås

Frøya fra Skjønnerud 4,10

UTTA 4,1(4) 4,4 (4) 3,6 (7) 4,3 (5) 3,9 (5)

05 024 Henriette Hangaas

Ljoska fra Myrvangen 3,90

UTTA 3,6(7) 3,9 (6) 3,7 (5) 4,5 (4) 4,1 (4)

06 033 Dagne Berthelsen Gruszewski

Bakur fra Ystevoll 3,73

UTTA 4,1(4) 3,1 (9) 3,5 (8) 4,1 (6) 3,6 (7)

07 010 Maria Skaraas

Eida fra Lykkeland 3,70

UTTA 3,6(7) 3,4 (8) 3,7 (5) 3,8 (8) 3,8 (6)

07 026 kjersti Eidet

Andvari fra Nerjordi 3,70

UTTA 3,5(9) 4,1 (5) 3,8 (4) 3,8 (8) 3,5 (9)

09 014 Guro Felicia Skautvedt

Fengur fra Forsand 3,63

UTTA 3,8(6) 3,5 (7) 3,2 (9) 3,8 (8) 3,6 (7)

10 025 Madeleine Hangaas

Breki fra Myrvangen 3,20

UTTA 3,1(11) 3,1 (9) 3,0 (12) 3,9 (7) 3,4 (10)

11 022 Madelen Smedsli

Fengur fra Stokkalæk 3,13

UTTA 3,5(9) 2,8 (12) 3,2 (9) 3,1 (11) 3,1 (11)

12 041 Iselin Laulund-Pedersen

Sunna fra Solhjem 2,93

UTTA 3,0(12) 2,9 (11) 3,1 (11) 2,8 (12) 2,9 (12)

--- 027 Stine Studsrød

Gullbra fra Blesastödum

DISKVALIFISERT

UTTA 0,0(13) 0,0 (13) 0,0 (13) 0,0 (13) 0,0 (13)

--- 016 Wenche Jønsi

Lækur fra Stora-Hofi Withdrawn

T1S Tølt sport - Uttagning

Endelig resultatliste

POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB

01 005 Marte Berglie

Frægd fra Akranesi 5,17

UTTA 4,8(1) 5,2 (1) 4,5 (1) 5,5 (1) 5,5 (1)

02 018 Karine Ståland

Böggvir fra Nyberg 4,93

UTTA 4,8(1) 5,0 (2) 4,5 (1) 5,0 (2) 5,0 (2)

03 015 Heidi Andreassen

Bangsi Fra Røysland 4,17

UTTA 4,3(3) 4,2 (3) 4,0 (3) 3,6 (3) 4,3 (3)

--- 029 Silje Carine Sørensen

Dandri fra Nyberg Withdrawn

--- 030 Silje Carine Sørensen

Salka fra Frøberg Withdrawn

T3S Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB

01 023 Malene Haugedal

Tumi fra Bulandi 5,23

UTTA 5,3(1) 4,8 (2) 5,1 (1) 5,3 (1) 5,8 (1)

02 034 Mathilde Hjort

Þella frá Ketilsstöðum 5,17

UTTA 4,2(5) 5,3 (1) 5,0 (2) 5,3 (1) 5,2 (3)

03 040 Elisabeth Eika

Snørp fra Eklespannet 5,00

UTTA 5,0(2) 4,8 (2) 5,0 (2) 5,0 (3) 5,3 (2)

04 042 Emma Hildre

Soldan fra Skaney 4,70

UTTA 4,7(3) 4,7 (4) 4,7 (4) 4,5 (4) 4,8 (4)

05 008 Tone Nordfonn

kraftur fra ouff 4,33

UTTA 4,7(3) 4,3 (5) 4,0 (5) 4,0 (5) 4,8 (4)

--- 001 Ragnhild Rekanes

Lyfting fra Tømmerås Withdrawn

--- 004 Stine Mikkelsen

Ymir Fra Enlien Withdrawn

T5M Tølt mellom - Uttagning

Endelig resultatliste

POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB

01 003 Nina Kantebakke

Eldhugi fra Þóreyjarnúpi 4,80

UTTA 4,8(2) 4,8 (1) 5,0 (1) 4,8 (2) 4,5 (3)

02 017 Wenche Jønsi

Hilmir fra Hofsstadaseli 4,77

UTTA 5,0(1) 4,0 (7) 4,8 (2) 4,7 (3) 4,8 (1)

03 009 Laila Aakre

Baldur fra Stiklestad 4,43

UTTA 4,5(3) 4,5 (2) 4,3 (3) 3,7 (8) 4,5 (3)

03 038 Una Marie Follaug

Sveifla fra Ouff 4,43

UTTA 4,5(3) 4,5 (2) 4,3 (3) 5,2 (1) 4,3 (5)

05 037 Eir Elise Follaug

Kongur fra Follaug 4,37

UTTA 4,5(3) 4,5 (2) 4,0 (7) 4,3 (4) 4,3 (5)

06 021 Berit Aanesen

All fra Naustum 4,30

UTTA 4,3(6) 4,3 (5) 4,3 (3) 4,3 (4) 4,8 (1)

07 019 Susanne Gjernes

Adam fra Røysland 4,20

UTTA 4,0(7) 4,3 (5) 4,3 (3) 4,0 (6) 4,3 (5)

08 032 Hilda Vaa

Bruda frå Nyberg 3,10

UTTA 2,5(8) 3,5 (8) 2,8 (8) 3,8 (7) 3,0 (8)

--- 025 Madeleine Hangaas

Breki fra Myrvangen Withdrawn

T7F Tølt fritid - Uttagning

Endelig resultatliste

POS # RYTTER/HEST TOT

DOMMER A B C D E SUB

01 028 Elin Hvaal

Kristall fra Hatuni 5,30

UTTA 5,3(1) 5,3 (1) 5,3 (1) 5,0 (1) 5,3 (1)

02 006 Gunnild Løver Kleveland

Vöggur Frà Torfastödum 4,47

UTTA 4,3(2) 4,3 (3) 4,8 (2) 4,0 (3) 4,8 (2)

03 020 Ingrid Aanesen

Snarfari fra Vestre Eskedal 4,37

UTTA 4,3(2) 4,5 (2) 4,3 (4) 3,5 (7) 4,5 (3)

04 002 Anne Wergeland Kaldråstøyl

Stormur frå Bæ 2 4,27

UTTA 4,3(2) 4,0 (4) 4,5 (3) 4,5 (2) 3,8 (7)

05 013 Siri Andora Stauch-Hansen

Flygill fra Bergkåsa 4,00

UTTA 3,3(11) 4,0 (4) 4,0 (7) 4,0 (3) 4,0 (6)

06 025 Madeleine Hangaas

Breki fra Myrvangen 3,80

UTTA 3,8(5) 3,8 (6) 4,0 (7) 3,8 (6) 3,3 (10)

06 039 Kathrine Nykås

Frøya fra Skjønnerud 3,80

UTTA 3,8(5) 3,8 (6) 4,3 (4) 3,5 (7) 3,8 (7)

06 041 Iselin Laulund-Pedersen

Sunna fra Solhjem 3,80

UTTA 3,8(5) 3,8 (6) 3,8 (10) 3,5 (7) 4,3 (4)

09 024 Henriette Hangaas

Ljoska fra Myrvangen 3,70

UTTA 3,8(5) 3,3 (10) 4,3 (4) 3,5 (7) 3,8 (7)

10 022 Madelen Smedsli

Fengur fra Stokkalæk 3,60

UTTA 3,5(9) 3,3 (10) 4,0 (7) 3,3 (11) 4,3 (4)

11 027 Stine Studsrød

Gullbra fra Blesastödum 3,43

UTTA 3,5(9) 3,5 (9) 2,8 (13) 4,0 (3) 3,3 (10)

12 010 Maria Skaraas

Eida fra Lykkeland 2,93

UTTA 3,0(12) 2,8 (12) 3,0 (11) 2,8 (13) 3,3 (10)

13 014 Guro Felicia Skautvedt

Fengur fra Forsand 2,83

UTTA 2,5(13) 2,5 (13) 3,0 (11) 3,0 (12) 3,0 (13)

--- 016 Wenche Jønsi

Lækur fra Stora-Hofi Withdrawn

I tillegg hadde vi tre kjempeflinke deltakere; Ingeborg Wingereid, Liv Emma

Pedersen og Kaia Knutsen, i barneklassen i tølt T7 og firgang V5. Resultatene for disse er ikke lagt inn pga idrettsforbundets alderskrave til rangering.

Nettbanner-2013

Nyheter fra Norsk Islandshestforening

Nyhetsmatingen ble ikke funnet.

FEIF News

FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

Kjøp og salg

Har du noe du vil selge - eller ønsker du å kjøpe noe?

Har du noe du ikke trenger lenger - eller ønsker du å kjøpe noe? Medlemmer i foreningen kan få laget småannonser. Skriv en tekst, ta gjerne med et bilde og send til webansvarlig!