Resultater

Her kommer endelig resultatene fra Klubbstevne 22 mai 2011... :) :)

 

Flott at så mange trosset elendig vær og kom på stevne!! :) :)

 

V1-4 Gang

 

01        Susanne Halvorsen             Alli                 5,30

02        Malene Haugedal                Eldhugi           5,23

03        Silje Sørensen                    Skuggi            5,00

04        Elin Hvaal                          Vidja               4,60

05        Tone Nordfonn                   Kraftur            3,80

 

 

F1- 5 Gang

 

01        Morten Løver                     Funi                5,00

02        Elisabeth Eika                    Glirna              4,37

03        Malene Haugedal                Tumi               3,93

04        Silje Sørensen                    Salka              3,87

04        Mona Fjeld                         Frosti              3,87

06        Stine Nekstad Jensen          Stirnir             3,23

07        Bjørnar Sannesmoen           Feykir             2,93

08        Bjørnar Sannesmoen           Vidir               2,20

09        Ellen Nygårdsmoen              Diis                1,60

 

 

  V3B- 4 Gang Barn

 

01       Sunniva Halvorsen              Penni               4,63

02       Kathrine Skjærum               Gnod               3,93

03       Malin Knutson Laagasken     Funi                3,60

04       Loke Skaraas Dyrseth          Stormur           2,87

 

 

V3J- 4 Gang Junior 

 

01       Marte Berglie                        Frægd            5,17

02       Thea Lie Skaug                     Stormur          4,63

03       Celinn Breidablikk                 Munin             3,10

 

V5F 4 Gang Fritid

 

01      Marwel Pedersen                    Demantur        5,03

02      Mari Aanesen                         Snarfari           4,70

03      Hilda Vaa                               Kristall            4,67

04      Kathrine Nykaas                     Frøya              4,47

05      Bente Nordhov                       Draumur          4,40

06      Madelen Smedsli                    Fengur             4,13

07      Eva Kristine Tjønn                  Bøggvir            4,10

08      Wenvhe Jønsi                         Lækur              4,00

08      Kathrine Nykaas                     Hænir              4,00

10      Ragnhild Rekanes                   Misla                3,77

11      Christina Jønsi                        Raugridur         3,37

11      Mona Øien                             Fifill                  3,37

13      Laila Aakre                             Baldur              2,97

14      Veronica Lund                         Piltur               2,23

15      Runa Sundsfjord                     Baldur              1,63

 

 

T1 Tølt

 

01     Morten Løver                           Funi                  6,33

02     Susanne Halvorsen                  Alli                    5,83

03     Malene Haugedal                     Eldhugi              5,67

04     Mona Fjeld                               Frosti                5,40

05     Elin Hvaal                               Vidja                  4,77

06     Silje Sørensen                         Skuggi               4,30

07     Tone Nordfonn                        Kraftur               4,00

08     Ragnhild Rekanes                    Lyfting               3,93

09     Stine Nekstad Jensen               Stirnir                3,87

10     Monika Jungnikel                     Vinga                 3,67

 

 

T7B Tølt Barn

 

01    Sunniva Halvorsen                    Penni                  4,60

02    Kathrine Skjærum                     Gnod                  4,27

03    Loke Skaraas Dyrseth                Stormur              3,83

04    Malin Knutson Laagasken           Funi                    3,80

 

 

T5J Tølt Junior

 

01    Marte Berglie                            Frægd                  5,47

02    Thea Lie Skaug                         Stormur                4,37

03    Celinn Breidablikk                     Munin                   4,03

 

 

T7F   Tølt Fritid

 

01    Kathrine Nykaas                        Hænir                   4,47

02    Iben Selstad                              Ganti                   4,43

03    Bjørnar Sannesmoen                  Feykir                  4,17

04    Laila Aakre                                Baldur                  4,03

05    Elisabeth Eika                            Glirna                  3,80

06    Wenche Jønsi                            Lækur                  3,77

06    Madelen Smedsli                       Fengur                  3,77

08    Kathrine Nykaas                        Frøya                    3,53

08    Bente Nordhov                          Draumur                3,53

10    Christina Jønsi                           Raugridur              3,37

11    Ragnhild Rekanes                      Misla                     3,30

12    Mona Øien                                Fifill                       2,70

 

 

I tillegg hadde vi en rekruttklasse hvor Liv Emma Pedersen deltok på hesten Fala fra Helset... De gjorde en flott innsats og fikk gode tilbakemeldinger og jobbe utifra :) :)

Nettbanner-2013

Nyheter fra Norsk Islandshestforening

Nyhetsmatingen ble ikke funnet.

FEIF News

FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

Kjøp og salg

Har du noe du vil selge - eller ønsker du å kjøpe noe?

Har du noe du ikke trenger lenger - eller ønsker du å kjøpe noe? Medlemmer i foreningen kan få laget småannonser. Skriv en tekst, ta gjerne med et bilde og send til webansvarlig!