Resultater
Resultater

Resultater Telecup Skien 13.06.2010 

V3J 4-gang Junior - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra 

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                                

01      018        Marte Berglie [Junior] / Brusi fra Fossan                                                5,10 

                                     UTTA               5,2 (1)         4,9 (2)        5,2 (1)                                                    

02      029        Madeleine Berg [Junior] / Frosti fra Stall Kj                                            5,00

                                      UTTA               4,7 (2)         5,3 (1)        5,0 (2)                                                    

03      016        Malene Haugedal [Junior] / Eldhugi fra Þóreyj                                       4,37

                                      UTTA               4,4 (3)         4,2 (3)        4,5 (3)                                                    

 04      021        Line Selven Aasland [Junior] / Högni fra Kvis                                        3,80

                                      UTTA               3,8 (4)         3,6 (4)        4,0 (4)                                                      

---       032         Mari Aanesen [Junior] / Fála                                                               Withdrawn

                                                                                                                                                       

   

 

V3F 4-gang Fritid - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra 

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                                

01      009        Tone Nordfonn [Senior] / Kraftur fre Ouff                                               4,07

                                      UTTA               4,2 (1)         4,3 (1)        3,7 (2)                                                    

02      011        Mona Øien [Senior] / Gnod                                                                        3,93

                                      UTTA               4,1 (2)         3,7 (2)        4,0 (1)                                                    

03      008        Andrea Kløverød Holden [Ungrytter] / Villimey                                      3,47

                                      UTTA               3,4 (3)         3,5 (3)        3,5 (3)                                                      

---       013         Belinda Sagemoen / Blossi fra Haugen                                               Withdrawn

                        _________________________________________________________________________ 

  

V3B 4-gang barn - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra 

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                                

01      006        Eir Elise Follaug [Barn] / Sæll fra Vatnsleys                                           4,73

                                      UTTA               4,8 (1)         4,8 (1)        4,6 (1)                                                    

02      025        Sunniva Halvorsen [Barn] / Penni fra Stall Ti                                         3,93

                                      UTTA               3,7 (2)         4,3 (2)        3,8 (2)

                                                    

V1 4-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A 

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                                

A-finale 

01      020        Susanne Halvorsen [Ungrytter] / Alli fra Vatn                                         5,77

                                      UTTA               5,5 (2)         5,8 (1)        6,0 (1)                                                    

02      004        Christina Jønsi [Ungrytter] / Hilmir fra Hofs                                           5,40

                                      UTTA               5,8 (1)         4,9 (6)        5,5 (2)                                                    

03      002        Silje Sørensen [Ungrytter] / Skuggi fra Lia                                              5,17

                                      UTTA               5,0 (3)         5,4 (2)        5,1 (3)                                                    

04      007        Iselin Støylen [Ungrytter] / Monsi fra Selfos                                           5,03

                                      UTTA               4,7 (6)         5,4 (2)        5,0 (4)                                                    

05      003        Maiken Nilssen [Ungrytter] / Eimur fra Skeggs                                      4,87

                                      UTTA               4,8 (5)         5,0 (4)        4,8 (5)                                                    

05      012        Kaja Skaskiewicz [Ungrytter] / Tor fra Ásmula                                       4,87

                                      UTTA               4,9 (4)         5,0 (4)        4,7 (6)                                                       

07      023        Gunnild L. Kleveland [Ungrytter] / Askja fra                                           4,73

                                      UTTA               4,6 (7)         4,9 (6)        4,7 (6)                                                    

08      015        Elin Hvall [Senior] / Vidja fra Stemmerettsha                                          4,50

                                      UTTA               4,6 (7)         4,4 (10)       4,5 (8)                                                    

09      026        Marwel Pedersen [Senior] / Demantur fra Fornu                                    4,33

                                      UTTA               4,1 (11)       4,8 (8)        4,1 (9)                                                    

10      031        Hilde Norborg [Senior] / Fifill fra Oterholt                                               4,27

                                      UTTA               4,2 (10)       4,7 (9)        3,9 (11)                                                    

11      019        Berit Aanesen [Senior] / Kappi fra Austvadsho                                      4,23

                                      UTTA               4,5 (9)         4,1 (11)       4,1 (9)                                                    

12      017        Iselin Støylen [Ungrytter] / Vilja fra Rørvik                                              3,40

                                      UTTA               3,1 (13)       3,7 (12)       3,4 (13)                                                  

13      028        Linn Iren Myhre [Senior] / Førull                                                               3,20

                                      UTTA               3,2 (12)       2,9 (13)       3,5 (12)                                                    

---       035         Anette Torgersen / Glitnir fra Frøberg                                                  DISKVALIFISERT

                                      UTTA               0,0 (14)       0,0 (14)       0,0 (14)                                                  

                                                                                                                                                        

            

T7F Tølt Fritid - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra 

                                                                           __________________________________

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                                

01      013        Belinda Sagemoen / Blossi fra Haugen                                                   4,87

                                      UTTA               4,8 (1)         4,8 (1)        5,0 (1)                                                    

02      011        Mona Øien [Senior] / Gnod                                                                        4,30

                                      UTTA               4,3 (3)         3,8 (4)        4,8 (2)                                                    

02      034        Sunniva Pedersen / Fála fra Helsét                                                           4,30

                                      UTTA               3,8 (4)         4,3 (3)        4,8 (2)                                                    

04      009        Tone Nordfonn [Senior] / Kraftur fre Ouff                                               4,10

                                      UTTA               4,5 (2)         4,5 (2)        3,3 (5)                                                    

05      005        Monica Bratt / Leikur fra Granli                                                                3,67

                                      UTTA               3,5 (5)         3,5 (5)        4,0 (4)                                                      

06      033        Jennifer Strand / Jøfrid                                                                              3,27

                                      UTTA               3,3 (7)         3,5 (5)        3,0 (6)                                                    

07      022        Monica Jungnikel [Senior] / Fana fra Minde                                            3,00

                                      UTTA               3,5 (5)         3,0 (7)        2,5 (8)                                                    

08      008        Andrea Kløverød Holden [Ungrytter] / Villimey                                      2,70

                                      UTTA               2,8 (8)         2,5 (8)        2,8 (7)                                                     

                                                                                                                                                       

    

T7B Tølt Barn - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra 

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                                

01      025        Sunniva Halvorsen [Barn] / Penni fra Stall Ti                                         4,20

                                      UTTA               4,3 (1)         4,0 (1)        4,3 (1)                                                    

02      006        Eir Elise Follaug [Barn] / Sæll fra Vatnsleys                                           3,83

                                      UTTA               3,7 (2)         4,0 (1)        3,8 (2)

                                                                 

T5J Tølt Junior - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Ekstra 

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                                

01      018        Marte Berglie [Junior] / Brusi fra Fossan                                                4,87

                                      UTTA               5,0 (1)         4,8 (1)        4,8 (1)                                                    

02      029        Madeleine Berg [Junior] / Frosti fra Stall Kj                                            4,47

                                      UTTA               4,3 (2)         4,5 (2)        4,6 (2)                                                    

03      021        Line Selven Aasland [Junior] / Högni fra Kvis                                        2,53

                                      UTTA               2,3 (4)         2,5 (3)        2,8 (3)                                                    

04      016        Malene Haugedal [Junior] / Eldhugi fra Þóreyj                                       2,37

                                      UTTA               2,8 (3)         2,3 (4)        2,0 (4)                                                    

05      010        Therese Nordfonn [Junior] / Fengur                                                        2,03

                                      UTTA               2,3 (4)         1,8 (5)        2,0 (4)                                                     

                         _______________________________________________________________________

                            

T1 Tølt - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A 

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                                

A-finale 01      020        Susanne Halvorsen [Ungrytter] / Alli fra Vatn                          6,23

                                      UTTA               6,0 (1)         6,2 (1)        6,5 (1)                                                    

02      004        Christina Jønsi [Ungrytter] / Hilmir fra Hofs                                           5,40

                                      UTTA               5,7 (2)         5,3 (2)        5,2 (2)                                                    

03      027        Nina Fesche [Senior] / Embla fra Aukland                                               5,00

                                      UTTA               4,8 (4)         5,2 (3)        5,0 (3)                                                    

04      002        Silje Sørensen [Ungrytter] / Skuggi fra Lia                                              4,93

                                      UTTA               5,0 (3)         5,0 (4)        4,8 (6)                                                    

05      015        Elin Hvall [Senior] / Vidja fra Stemmerettsha                                          4,80

                                      UTTA               4,7 (5)         4,7 (6)        5,0 (3)                                                      

06      003        Maiken Nilssen [Ungrytter] / Eimur fra Skeggs                                      4,77

                                      UTTA               4,7 (5)         4,8 (5)        4,8 (6)                                                    

07      001        Silje Sørensen [Ungrytter] / Salka fra Frøber                                          4,73

                                      UTTA               4,5 (7)         4,7 (6)        5,0 (3)                                                    

08      014        Hilda Vaa [Senior] / Frami fra Vehus                                                        4,60

                                      UTTA               4,5 (7)         4,5 (8)        4,8 (6)                                                    

09      035        Anette Torgersen / Glitnir fra Frøberg                                                     4,40

                                      UTTA               4,5 (7)         4,5 (8)        4,2 (10)                                                  

10      030        Bjørnar Sannesmoen [Senior] / Feykir                                                     4,10

                                      UTTA               4,5 (7)         4,0 (13)       3,8 (11)                                                  

10      031        Hilde Norborg [Senior] / Fifill fra Oterholt                                               4,10

                                      UTTA               4,0 (12)       4,5 (8)        3,8 (11)                                                    

12      019        Berit Aanesen [Senior] / Kappi fra Austvadsho                                      4,00

                                      UTTA               4,0 (12)       3,7 (15)       4,3 (9)                                                    

13      023        Gunnild L. Kleveland [Ungrytter] / Askja fra                                           3,93

                                      UTTA               4,2 (11)       4,3 (11)       3,3 (14)                                                  

13      028        Linn Iren Myhre [Senior] / Førull                                                               3,93

                                      UTTA               3,8 (14)       4,2 (12)       3,8 (11)                                                  

15      026        Marwel Pedersen [Senior] / Demantur fra Fornu                                    3,03

                                      UTTA               3,0 (15)       3,8 (14)       2,3 (15)                                                    

---       007         Iselin Støylen [Ungrytter] / Monsi fra Selfos                                        Withdrawn---      

          017         Iselin Støylen [Ungrytter] / Vilja fra Rørvik                                           Withdrawn

                                                                                                                                                       

         

 

F1 5-gang - Uttagning

Endelig resultatliste

Uttagning: Sportsklasse A 

                                                                                                                                                      

POS     #                 RYTTER/HEST                                                                                                                                    TOT

                                      DOMMER         A                 B                C                                                            SUB                                

A-finale 01      027        Nina Fesche [Senior] / Embla fra Aukland                                4,63

                                      UTTA               4,6 (1)         4,4 (1)        4,9 (1)                                                    

02      014        Hilda Vaa [Senior] / Frami fra Vehus                                                        3,83

                                      UTTA               3,5 (3)         3,9 (2)        4,1 (2)                                                    

03      001        Silje Sørensen [Ungrytter] / Salka fra Frøber                                          3,73

                                      UTTA               3,6 (2)         3,9 (2)        3,7 (3)                                                    

04      030        Bjørnar Sannesmoen [Senior] / Feykir                                                     3,23

                                      UTTA               3,4 (4)         3,2 (4)        3,1 (4)                                                    

05      024        Christina Jønsi [Ungrytter] / Lækur fra Stora                                         2,80

                                      UTTA               2,9 (5)         2,4 (5)        3,1 (4)                                                     

Nettbanner-2013

Nyheter fra Norsk Islandshestforening

Nyhetsmatingen ble ikke funnet.

FEIF News

FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

Kjøp og salg

Har du noe du vil selge - eller ønsker du å kjøpe noe?

Har du noe du ikke trenger lenger - eller ønsker du å kjøpe noe? Medlemmer i foreningen kan få laget småannonser. Skriv en tekst, ta gjerne med et bilde og send til webansvarlig!