Resultater

30. august var det telecup på Hørdur sin bane på Søve. Her var det strålende innsats fra Fakur sine startende: Line Tvedt med Askur, Marte Lifjeld med Nott, Anika Thorburn med Hera og Susanne Halvorsen og Alli. Godt jobba jenter!!

Her finner du også sammenlagtvinnerne for 2009.
Gratulerer så masse til Susanne med Alli som har tatt flere av sammenlagt tittlene.
Vi er kjempestolte av deg!!

 

Telecup Søve 2009
 
T3 Tølt - Uttagning  Resultatliste
PLASS # RYTTER / HEST TOT
01: 012 Susanne Halvorsen - Alli fra Vatnsleysu 6,07
    UTTA 6,2 - 6,0 - 6,0  
02: 005 Elisabeth Eika - Skyggnir fra Ruaker 5,17
    UTTA 5,0 - 5,3 - 5,2  
03: 023 Yvonne Kopsa - Stormur fra Bjørgum 5,00
    UTTA 5,0 - 5,0 - 5,0  
04: 007 Hilda Vaa - Frami fra Vehus 4,20
    UTTA 4,3 - 4,3 - 4,0  
05: 008 Elin Hvaal - Vidja fra Stemmerettshaugen 4,10
    UTTA 4,3 - 4,3 - 3,7  
       
06: 014 Line Tvedt - Askur fra Fonnås 4,00
    UTTA 4,2 - 3,8 - 4,0  
07: 010 Hilde Bergendal - Dökkvi fra Røysland 3,83
    UTTA 3,5 - 4,2 - 3,8  
07: 011 Gunhild L. Kleveland - Askja fra Aasen 3,83
    UTTA 3,5 - 4,0 - 4,0  
07: 018 Anika Thorburn - Hera fra Lian 3,83
    UTTA 3,7 - 4,3 - 3,5  
10: 019 Elisabeth Haatveit - Elding fra Tveit 3,43
    UTTA 3,5 - 3,5 - 3,3  
       
11: 025 Gry anette Lie - Hildur fra Minni-Reykir 3,33
    UTTA 3,3 - 3,2 - 3,5  
12: 017 Marte Lifjell - Nött fra Follaug 3,03
    UTTA 3,7 - 2,2 - 3,2  
13: 026 Andy Sørensen - Penni fra Bardi 2,77
    UTTA 3,2 - 3,3 - 1,8  
14: 027 Andy Sørensen - Stormur fra Mobergi 2,20
    UTTA 2,0 - 2,8 - 1,8  
 
T5 Tølt - Uttagning  Resultatliste
PLASS # RYTTER / HEST TOT
01: 003 Malene Haugedal - Skolli fra Storli 4,53
    UTTA 4,0 - 4,8 - 4,8  
02: 021 Marte Bergli - Brusi fra Fossan 3,53
    UTTA 2,8 - 3,8 - 4,0  
03: 001 Karoline Kaldråstøyl - Stormur fra Bæ 2 3,43
    UTTA 3,0 - 3,5 - 3,8  
04: 024 Madeleine Berg - Frosti fra Stall Kjersem 3,37
    UTTA 3,5 - 3,3 - 3,3  
 
T7 Tølt - Uttagning  Resultatliste
PLASS # RYTTER / HEST TOT
01: 015 Eir Elise Follaug - Sæll fra Vatnsleysa 3,43
    UTTA 3,8 - 3,5 - 3,0  
02: 020 Sunniva Halvorsen - Penni fra Stall Tinna 3,27
    UTTA 3,5 - 3,0 - 3,3  
03: 004 Vilde Berge Svendsen - Perla fra Aldegård 3,17
    UTTA 2,0 - 4,5 - 3,0  
04: 002 Veslemøy Kaldråstøyl - Dyngja fra Årbakka 3,00
    UTTA 2,5 - 3,5 - 3,0  


F1 5-gang - Uttagning  Resultatliste
PLASS # RYTTER / HEST TOT
01: 005 Elisabeth Eika - Skyggnir fra Ruaker 4,07
    UTTA 4,4 - 3,9 - 3,9  
01: 007 Hilda Vaa - Frami fra Vehus 4,07
    UTTA 4,4 - 3,9 - 3,9  
03: 019 Elisabeth Haatveit - Elding fra Tveit 3,10
    UTTA 3,1 - 3,6 - 2,6  
04: 025 Gry anette Lie - Hildur fra Minni-Reykir 2,67
    UTTA 2,9 - 3,0 - 2,1  


V2 4-gang - Uttagning  Resultatliste
PLASS # RYTTER / HEST TOT
01: 012 Susanne Halvorsen - Alli fra Vatnsleysu 5,53
    UTTA 5,5 - 5,8 - 5,3  
02: 023 Yvonne Kopsa - Stormur fra Bjørgum 4,60
    UTTA 4,8 - 4,3 - 4,7  
03: 011 Gunhild L. Kleveland - Askja fra Aasen 4,30
    UTTA 4,4 - 4,3 - 4,2  
04: 014 Line Tvedt - Askur fra Fonnås 4,23
    UTTA 4,0 - 4,1 - 4,6  
05: 008 Elin Hvaal - Vidja fra Stemmerettshaugen 4,10
    UTTA 3,9 - 4,3 - 4,1  
       
06: 010 Hilde Bergendal - Dökkvi fra Røysland 3,93
    UTTA 3,9 - 4,2 - 3,7  
07: 026 Andy Sørensen - Penni fra Bardi 3,70
    UTTA 4,1 - 3,8 - 3,2  
08: 017 Marte Lifjell - Nött fra Follaug 3,53
    UTTA 3,4 - 3,6 - 3,6  
09: 013 Elise Markset Olsen - Vinga fra Neri Jore 3,17
    UTTA 2,8 - 3,5 - 3,2  
10: 027 Andy Sørensen - Stormur fra Mobergi 3,13
    UTTA 3,3 - 2,8 - 3,3  
       
11: 018 Anika Thorburn - Hera fra Lian 2,97
    UTTA 3,4 - 2,9 - 2,6  
12: 028 Marwel Nygaard Pedersen - Förull fra Harlaugsstödum 2 2,90
    UTTA 3,1 - 3,0 - 2,6  

V3 4-gang - Uttagning  Resultatliste
PLASS # RYTTER / HEST TOT
01: 003 Malene Haugedal - Skolli fra Storli 5,30
    UTTA 5,4 - 5,0 - 5,5  
02: 001 Karoline Kaldråstøyl - Stormur fra Bæ 2 4,67
    UTTA 4,9 - 4,5 - 4,6  
03: 021 Marte Bergli - Brusi fra Fossan 4,37
    UTTA 4,4 - 4,3 - 4,4  
04: 024 Madeleine Berg - Frosti fra Stall Kjersem 4,27
    UTTA 4,1 - 4,3 - 4,4  
05: 006 Malene Haugedal - Eldhugi fra Toreyjarnupi 4,10
    UTTA 3,9 - 4,0 - 4,4  
       
06: 009 Torey Helgen - Seigur fra Hnjukalid 3,83
    UTTA 4,0 - 3,7 - 3,8  
07: 022 Sunniva Veliz Pedersen - Nattfari fra Lågøen 3,30
    UTTA 3,8 - 3,0 - 3,1  


V3BARN 4-gang for Barn - Uttagning  Resultatliste
PLASS # RYTTER / HEST TOT
01: 004 Vilde Berge Svendsen - Perla fra Aldegård 4,70
    UTTA 4,8 - 4,5 - 4,8  
02: 015 Eir Elise Follaug - Sæll fra Vatnsleysa 4,23
    UTTA 4,1 - 4,3 - 4,3  
03: 020 Sunniva Halvorsen - Penni fra Stall Tinna 3,87
    UTTA 4,3 - 3,5 - 3,8  
04: 002 Veslemøy Kaldråstøyl - Dyngja fra Årbakka 3,50
    UTTA 2,9 - 3,8 - 3,8

 

Telecup 2009 SmileSmileSmile:
Sammenlagtvinnere Telecup: 
Tølt Ungrytter/Senior:  Susanne Halvorsen
4-gang Ungrytter/Senior: Susanne Halvorsen
5-gang Ungrytter/Senior: Hilda Vaa
Tølt Junior: Marte Bergli
4-gang Junior: Malene Haugedal
Tølt Barn: Eir Elise Follaug
4-gang Barn: Vilde Berge Svendsen
 
Kombinasjonsvinnere:
Tølt/4-gang Ungrytter/Senior: Susanne Halvorsen
Tølt/5-gang Ungrytter/Senior: Hilda Vaa
Tølt/4-gang Junior: Malene Haugedal
Tølt/4-gang Barn: Eir Elise Follag

Nettbanner-2013

Nyheter fra Norsk Islandshestforening

Nyhetsmatingen ble ikke funnet.

FEIF News

FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

Kjøp og salg

Har du noe du vil selge - eller ønsker du å kjøpe noe?

Har du noe du ikke trenger lenger - eller ønsker du å kjøpe noe? Medlemmer i foreningen kan få laget småannonser. Skriv en tekst, ta gjerne med et bilde og send til webansvarlig!