Resultater

Her er resultatene fra telecupen i april! hyni.jpg

 

  Bla et stykke ned :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oversikt     F1 - 5-gang - Uttagning   01      003        Liv Runa Siggtryggdottir[Ungrytter] / Svadilfari frå Bergkåsa             5,70                                                                                                      5,5 - 6,0 - 5,6 -  -                                  5,70 02      010        Hilda Vaa[Senior] / Frami frå Vehus                                                         4,00                                                                                                      3,1 - 4,5 - 4,4 -  -                                  4,00 03      006        Silje Sørensen[Ungrytter] / Salka fra frøberg                                          3,97                                                                                                      3,6 - 4,2 - 4,1 -  -                                  3,97 04      035        Hulda Sigurdardottir / Penni fra Fyresdal                                                3,60                                                                                                      3,6 - 3,6 - 3,6 -  -                                  3,60 05      009        Elisabeth Haatveit / Elding frå Tveit                                                         2,73                                                                                                      2,3 - 3,2 - 2,7 -  -                                  2,73     T1 - Tølt - Uttagning   01      020        Gry Anette Lie[Senior] / Hreimur frå Enni                                               6,33                                                                                                      6,2 - 6,5 - 6,3 -  -                                  6,33 02      023        Susanne Halvorsen[Ungrytter] / Alli fra Vatnsleysu                              6,13                                                                                                      6,0 - 6,2 - 6,2 -  -                                  6,13 03      004        Elisabeth Eika[Ungrytter] / Flygill frå Hanto                                            5,83                                                                                                      5,7 - 5,8 - 6,0 -  -                                  5,83 04      012        Christina Jønsi[Ungrytter] / Hilmir frå Hofsstadaseli                             5,73                                                                                                      5,7 - 5,3 - 6,2 -  -                                  5,73 05      007        Silje Elisabeth Tinne[Ungrytter] / Dromi frå Langholti                          5,63                                                                                                      5,7 - 5,7 - 5,5 -  -                                  5,63 06      028        Yvonne Kopsa[Senior] / Stormur frå Bjørgum                                       5,00                                                                                                      4,8 - 5,2 - 5,0 -  -                                  5,00 07      035        Hulda Sigurdardottir / Penni fra Fyresdal                                                4,83                                                                                                      5,3 - 4,5 - 4,7 -  -                                  4,83 08      014        Maiken Nilssen[Ungrytter] / Eimur frå Skeggstödum                            4,63                                                                                                      4,5 - 4,3 - 5,1 -  -                                  4,63 08      024        Elin Hvaal[Senior] / Vidja frå Stemmerettshaugen                                 4,63                                                                                                      4,3 - 4,8 - 4,8 -  -                                  4,63 10      010        Hilda Vaa[Senior] / Frami frå Vehus                                                         4,33                                                                                                      3,8 - 4,7 - 4,5 -  -                                  4,33 11      011        Aina Larsen / Bodi frå Skarholt                                                                 4,27                                                                                                      4,0 - 4,3 - 4,5 -  -                                  4,27 12      006        Silje Sørensen[Ungrytter] / Salka fra frøberg                                          4,20                                                                                                      4,3 - 4,5 - 3,8 -  -                                  4,20 13      026        Gunnhild Kleveland[Ungrytter] / Askja frå Aasen                                  4,17                                                                                                      4,2 - 4,0 - 4,3 -  -                                  4,17 14      025        Elisabeth Sørdal Hansen[Senior] / Ymir frå Storebø                             4,03                                                                                                      4,3 - 3,5 - 4,3 -  -                                  4,03 15      027        Andy Sørensen[Senior] / Penni frå Bardi                                                4,00                                                                                                      3,8 - 4,2 - 4,0 -  -                                  4,00 16      017        Mona Øien[Senior] / Gnod                                                                         3,90                                                                                                      3,5 - 4,0 - 4,2 -  -                                  3,90 17      031        Merethe Fineid Millet / Askur fra Fonnaas                                               3,87                                                                                                      4,3 - 3,8 - 3,5 -  -                                  3,87 18      018        Kathrine Moe Pettersen[Senior] / Töfradis frå Langholti II                   3,57                                                                                                      3,7 - 3,7 - 3,3 -  -                                  3,57 19      032        Lina Olaussen / Gledi fra Tunsberg                                                         3,47                                                                                                      2,7 - 3,5 - 4,2 -  -                                  3,47 20      019        Tone Nordfonn[Senior] / Fengur frå Stokkalæk                                     3,07                                                                                                      2,7 - 3,5 - 3,0 -  -                                  3,07     T5 - Tølt - Uttagning   01      013        Marte Berglie[Junior] / Brusi frå Fossan                                                 2,70                                                                                                      4,5 - 4,3 - 3,8 - 0,0 - 0,0                     2,70 02      021        Una Marie Follaug[Junior] / Prinsessa fra Stadarbakka                        2,10                                                                                                      3,0 - 4,0 - 3,3 - 0,0 - 0,0                     2,10     T7 - Tølt - Uttagning   01      022        Eir Elise Follaug[Barn] / Padda fra Langholti                                          2,33                                                                                                      3,5 - 4,0 - 3,5 - 0,0 - 0,0                     2,33 02      002        Veslemøy Kaldråstøyl[Barn] / Dyngja frå Årbakka                                 2,20                                                                                                      3,3 - 3,8 - 3,3 - 0,0 - 0,0                     2,20 03      005        Vilde Berge Svendsen[Barn] / Perla frå Aldegard                                  0,93                                                                                                      2,5 - 2,0 - 0,8 - 0,0 - 0,0                     0,93     V1 - 4-gang - Uttagning   01      012        Christina Jønsi[Ungrytter] / Hilmir frå Hofsstadaseli                             5,63                                                                                                      5,7 - 5,8 - 5,4 -  -                                  5,63 02      023        Susanne Halvorsen[Ungrytter] / Alli fra Vatnsleysu                              5,57                                                                                                      5,7 - 5,8 - 5,2 -  -                                  5,57 03      007        Silje Elisabeth Tinne[Ungrytter] / Dromi frå Langholti                          5,50                                                                                                      5,6 - 5,5 - 5,4 -  -                                  5,50 04      020        Gry Anette Lie[Senior] / Hreimur frå Enni                                               5,43                                                                                                      5,4 - 5,6 - 5,3 -  -                                  5,43 05      004        Elisabeth Eika[Ungrytter] / Flygill frå Hanto                                            5,40                                                                                                      5,4 - 5,5 - 5,3 -  -                                  5,40 06      016        Kaja Skaskiewicz[Ungrytter] / Venus frå Vallanesi                                5,10                                                                                                      5,0 - 5,1 - 5,2 -  -                                  5,10 06      028        Yvonne Kopsa[Senior] / Stormur frå Bjørgum                                       5,10                                                                                                      4,9 - 5,5 - 4,9 -  -                                  5,10 08      008        Elisabeth Haatveit / Dimma frå Haatveit                                                   5,07                                                                                                      5,1 - 5,1 - 5,0 -  -                                  5,07 09      014        Maiken Nilssen[Ungrytter] / Eimur frå Skeggstödum                            4,83                                                                                                      5,0 - 5,0 - 4,5 -  -                                  4,83 10      033        Lina Olaussen / Høgni fra Kvistli                                                              4,80                                                                                                      5,2 - 4,5 - 4,7 -  -                                  4,80 11      027        Andy Sørensen[Senior] / Penni frå Bardi                                                4,77                                                                                                      4,8 - 5,0 - 4,5 -  -                                  4,77 12      015        Marit Islann[Ungrytter] / Barri frå Gloru                                                  4,73                                                                                                      4,7 - 4,5 - 5,0 -  -                                  4,73 13      032        Lina Olaussen / Gledi fra Tunsberg                                                         4,70                                                                                                      4,5 - 4,9 - 4,7 -  -                                  4,70 13      034        Karoline Kaldråstøyl / Stormur frå Bæ2                                                  4,70                                                                                                      4,7 - 5,0 - 4,4 -  -                                  4,70 15      024        Elin Hvaal[Senior] / Vidja frå Stemmerettshaugen                                 4,57                                                                                                      4,3 - 4,8 - 4,6 -  -                                  4,57 15      026        Gunnhild Kleveland[Ungrytter] / Askja frå Aasen                                  4,57                                                                                                      4,6 - 4,8 - 4,3 -  -                                  4,57 17      025        Elisabeth Sørdal Hansen[Senior] / Ymir frå Storebø                             4,47                                                                                                      4,8 - 4,3 - 4,3 -  -                                  4,47 18      029        Kjersti Eidet[Senior] / Fafnir fra Hafnarfirdy                                           4,23                                                                                                      4,4 - 4,1 - 4,2 -  -                                  4,23 19      031        Merethe Fineid Millet / Askur fra Fonnaas                                               4,10                                                                                                      4,2 - 3,8 - 4,3 -  -                                  4,10 20      017        Mona Øien[Senior] / Gnod                                                                         3,80                                                                                                      3,5 - 4,2 - 3,7 -  -                                  3,80 21      019        Tone Nordfonn[Senior] / Fengur frå Stokkalæk                                     3,03                                                                                                      3,4 - 3,0 - 2,7 -  -                                  3,03     V3 - 4-gang - Uttagning   01      005        Vilde Berge Svendsen[Barn] / Perla frå Aldegard                                  4,47                                                                                                      3,9 - 4,4 - 5,1 -  -                                  4,47 02      022        Eir Elise Follaug[Barn] / Padda fra Langholti                                          4,40                                                                                                      4,4 - 4,5 - 4,3 -  -                                  4,40 03      002        Veslemøy Kaldråstøyl[Barn] / Dyngja frå Årbakka                                 3,37                                                                                                      3,6 - 3,4 - 3,1 -  -                                  3,37     X - V3 junior - Uttagning   01      013        Marte Berglie[Junior] / Brusi frå Fossan                                                 5,17                                                                                                      5,1 - 5,3 - 5,1 -  -                                  5,17 02      021        Una Marie Follaug[Junior] / Prinsessa fra Stadarbakka                        4,47                                                                                                      4,6 - 4,8 - 4,0 -  -                                  4,47                                                                                                                                                                                                             Laget 26 april 2009 16:20:08 IceTest 1.1.594 - FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations                                   

Nettbanner-2013

Nyheter fra Norsk Islandshestforening

Nyhetsmatingen ble ikke funnet.

FEIF News

FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

Kjøp og salg

Har du noe du vil selge - eller ønsker du å kjøpe noe?

Har du noe du ikke trenger lenger - eller ønsker du å kjøpe noe? Medlemmer i foreningen kan få laget småannonser. Skriv en tekst, ta gjerne med et bilde og send til webansvarlig!