Hjem

Startlister klubbmesterskap 2015

V5 4-gang Fritidsklasse

                                                                                                                                                      

NUM  GRU       H/V                  ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

01      01          V                     003    Susanne Halvorsen - Kreppa fra Hofi

02      01          V                     014    Katrine Moe Pettersen - Tora fra Tuftir

03      02          H                     013    Linda Wingereid - Edall från Segerback

04      02          H                     015    Iselin Johansen - Strákur fra Lund

05      02          H                     017    Anita Høidalen - Stali fra Hanto

                                                                                                                                                      

V3 4-gang Mellomklasse

                                                                                                                                                      

NUM  GRU       H/V                  ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

01      01          V                     002    Laila Aakre - Kristall fra Hatuni

02      01          V                     010    Sunniva Halvorsen - Ronja Jarledatter fra Askedølen

03      02          V                     007    Berit Aanesen - All fra Naustum

04      02          V                     005    Madelen Smedsli - Fengur fra Stokkalæk

05      03          V                     006    Ingrid Aanesen - Snarfari fra Vestre Eskedal

06      03          V                     004    Malin Nordstrøm Hansen - Glitnir fra Vindal

                                                                                                                                                      

V5 4-gang barn

                                                                                                                                                      

NUM  GRU       H/V                  ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

01      01          V                     012    Ingeborg Wingereid - Agnarøgn fra Tollskogan

02      01          V                     009    Carina Horntvedt Carlsen - Skjóri fra Melby

                                                                                                                                                      

F1 5-gang

                                                                                                                                                      

NUM                                        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

01                                            016    Ina Høidalen - Faxi fra Nordstrand

02                                            001    Tone Nordfonn - Kraftur fra Ouff

03                                            011    Sunniva Halvorsen - Penni fra Stall Tinna

                                                                                                                                                      

T7 Tølt Fritidsklasse

                                                                                                                                                      

NUM  GRU       H/V                  ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

01      01          H                     013    Linda Wingereid - Edall från Segerback

02      01          H                     003    Susanne Halvorsen - Kreppa fra Hofi

03      01          H                     014    Katrine Moe Pettersen - Tora fra Tuftir

04      02          V                     016    Ina Høidalen - Faxi fra Nordstrand

05      02          V                     008    Karine Ståland - Flipi fra Solstua

06      03          V                     017    Anita Høidalen - Stali fra Hanto

07      03          V                     015    Iselin Johansen - Strákur fra Lund

                                                                                                                                                      

T5 Tølt Mellomklasse

                                                                                                                                                      

NUM  GRU       H/V                  ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

01      01          H                     007    Berit Aanesen - All fra Naustum

02      01          H                     005    Madelen Smedsli - Fengur fra Stokkalæk

03      02          V                     002    Laila Aakre - Kristall fra Hatuni

04      03          H                     004    Malin Nordstrøm Hansen - Glitnir fra Vindal

05      03          H                     010    Sunniva Halvorsen - Ronja Jarledatter fra Askedølen

                                                                                                                                                                                                         

T7 Tølt Barn

                                                                                                                                                      

NUM  GRU       H/V                  ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

01      01          V                     012    Ingeborg Wingereid - Agnarøgn fra Tollskogan

02      01          V                     009    Carina Horntvedt Carlsen - Skjóri fra Melby

                                                                                                                                                                                                         

T1 Tølt

                                                                                                                                                      

NUM                                        ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

01                                            001    Tone Nordfonn - Kraftur fra Ouff

                                                                                                                                                                                                         

T6 Tølt

                                                                                                                                                      

NUM                H/V                  ID      DELTAGER                                                                            

                                                                                                                                                                                                         

01                    H                     006    Ingrid Aanesen - Snarfari fra Vestre Eskedal

                                                                                                                                                      

                               

Nettbanner-2013

Nyheter fra Norsk Islandshestforening

FEIF News

FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations
  • Breeding horse trainer seminars 2018
    Are you training and presenting breeding horses? Then these seminars might be of interest for you!
    Both seminars address...
  • FEIF Youth Award 2017
    The Award 'FEIF Youth Country of the year 2017' went to Denmark.
  • Delegates' Assembly 2018
    The FEIF Conference 2018 took place in Stockholm, Sweden and was organized with the great help of the Swedish Icelandic...
  • FEIF Trainer/Instructor of the Year 2017
    The Award 'FEIF trainer/instructor of the Year 2017' goes to Alexandra Dannenmann from the United States of America, one of...
  • FEIF Award 2018
    Þorvaldur Árnason received the FEIF Award for his great contribution to the breeding of the Icelandic horse all over the...

Kjøp og salg

Har du noe du vil selge - eller ønsker du å kjøpe noe?

Har du noe du ikke trenger lenger - eller ønsker du å kjøpe noe? Medlemmer i foreningen kan få laget småannonser. Skriv en tekst, ta gjerne med et bilde og send til webansvarlig!