Hjem

Skal du delta på Telecup torsdag 1. mai?
Da venter du helt sikkert på startlister og program.
Trykker du "Les mer", kan du se startlistene for de forskjellige disiplinene.
I artikkelen under, finner du også programmet!

Velkommen til Telecup!

V1S 4-gang sport - Uttagning

NUM  GRU                 FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01                                            029    Silje Carine Sørensen - Dandri fra Nyberg

03                                            018    Karine Ståland - Böggvir fra Nyberg

05                                            015    Heidi Andreassen - Bangsi Fra Røysland

07                                            005    Marte Berglie - Frægd fra Akranesi

09                                            043    Mia Møller - Bjartur fra Leirulæk

11                                            030    Silje Carine Sørensen - Salka fra Frøberg


V2S 4-gang - Uttagning

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01      01          V                     004    Stine Mikkelsen - Ymir Fra Enlien

03      01          V                     001    Ragnhild Rekanes - Lyfting fra Tømmerås

05      02          H                     034    Mathilde Hjort - Þella frá Ketilsstöðum

07      03          V                     042    Emma Hildre - Soldan fra Skaney

09      03          V                     040    Elisabeth Eika - Snørp fra Eklespannet

 

V3M 4-gang mellom - Uttagning

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01      01          H                     007    Nina Merete Lunde - Leó fra Riis-Skryseth

03      01          H                     003    Nina Kantebakke - Eldhugi fra Þóreyjarnúpi

05      01          H                     017    Wenche Jønsi - Hilmir fra Hofsstadaseli

07      02          V                     009    Laila Aakre - Baldur fra Stiklestad

09      02          V                     037    Eir Elise Follaug - Kongur fra Follaug

11      03          V                     032    Hilda Vaa - Bruda frå Nyberg

13      03          V                     019    Susanne Gjernes - Adam fra Røysland

15      04          V                     038    Una Marie Follaug - Sveifla fra Ouff

17      04          V                     021    Berit Aanesen - All fra Naustum


F1S 5-gang Sport - Uttagning

NUM  GRU                 FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01                                            023    Malene Haugedal - Tumi fra Bulandi

03                                            008    Tone Nordfonn - kraftur fra ouff

05                                            006    Gunnild Løver Kleveland - Vöggur Frà Torfastödum

07                                            002    Anne Wergeland Kaldråstøyl - Stormur frå Bæ 2

09                                            044    Mia Møller - Gigja fra Strandarhjaleigu

 

V5B 4-gang barn - Uttagning

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01      01          H                     036    Ingeborg Wingereid - Agnarøgn fra Tollskogan

02      02          H                     012    Liv Emma Pedersen - Fàla fra Helset

03      03          V                     011    Kaia Knutsen - Piltur fra Ouff

 

 

V5F 4-gang fritid - Uttagning

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01      01          V                     026    kjersti Eidet - Andvari fra Nerjordi

03      01          V                     041    Iselin Laulund-Pedersen - Sunna fra Solhjem

05      02          H                     014    Guro Felicia Skautvedt - Fengur fra Forsand

07      02          H                     025    Madeleine Hangaas - Breki fra Myrvangen

09      03          V                     010    Maria Skaraas - Eida fra Lykkeland

11      03          V                     039    Kathrine Nykås - Frøya fra Skjønnerud

13      04          V                     035    Malin Nordstrøm Hansen - Glitnir fra Vindal

15      05          V                     033    Dagne Berthelsen Gruszewski - Bakur fra Ystevoll

17      05          V                     027    Stine Studsrød - Gullbra fra Blesastödum

19      05          V                     028    Elin Hvaal - Kristall fra Hatuni

21      06          V                     022    Madelen Smedsli - Fengur fra Stokkalæk

23      06          V                     020    Ingrid Aanesen - Snarfari fra Vestre Eskedal

25      07          H                     024    Henriette Hangaas - Ljoska fra Myrvangen

27      07          H                     016    Wenche Jønsi - Lækur fra Stora-Hofi


T1S Tølt sport - Uttagning

NUM  GRU                 FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01                                            030    Silje Carine Sørensen - Salka fra Frøberg

02                                            018    Karine Ståland - Böggvir fra Nyberg

03                                            015    Heidi Andreassen - Bangsi Fra Røysland

04                                            005    Marte Berglie - Frægd fra Akranesi

05                                            029    Silje Carine Sørensen - Dandri fra Nyberg

 
T3S Tølt  - Uttagning

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01      01          V                     008    Tone Nordfonn - kraftur fra ouff

03      01          V                     023    Malene Haugedal - Tumi fra Bulandi

05      01          V                     040    Elisabeth Eika - Snørp fra Eklespannet

07      02          H                     042    Emma Hildre - Soldan fra Skaney

09      02          H                     001    Ragnhild Rekanes - Lyfting fra Tømmerås

11      03          H                     034    Mathilde Hjort - Þella frá Ketilsstöðum

13      03          H                     004    Stine Mikkelsen - Ymir Fra Enlien

 

 

T5M Tølt mellom - Uttagning

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01      01          H                     038    Una Marie Follaug - Sveifla fra Ouff

03      01          H                     009    Laila Aakre - Baldur fra Stiklestad

05      01          H                     017    Wenche Jønsi - Hilmir fra Hofsstadaseli

07      02          H                     025    Madeleine Hangaas - Breki fra Myrvangen

09      02          H                     021    Berit Aanesen - All fra Naustum

11      03          V                     032    Hilda Vaa - Bruda fra Nyberg

13      03          V                     003    Nina Kantebakke - Eldhugi frá Þóreyjarnúpi

15      04          H                     019    Susanne Gjernes - Adam fra Røysland

17      04          H                     037    Eir Elise Follaug - Kongur fra Follaug

 

 

T7B Tølt barn - Uttagning

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01      01          H                     036    Ingeborg Wingereid - Agnarøgn fra Tollskogan

02      02          H                     012    Liv Emma Pedersen - Fàla fra Helset

03      03          V                     011    Kaia Knutsen - Piltur fra Ouff

 

  T7F Tølt fritid - Uttagning

NUM  GRU       H/V    FAR        ID      DELTAGER                                                                            

01      01          V                     010    Maria Skaraas - Eida fra Lykkeland

03      01          V                     039    Kathrine Nykås - Frøya fra Skjønnerud

05      01          V                     028    Elin Hvaal - Kristall fra Hatuni

07      02          H                     014    Guro Felicia Skautvedt - Fengur fra Forsand

09      02          H                     022    Madelen Smedsli - Fengur fra Stokkalæk

11      02          H                     013    Siri Andora Stauch-Hansen - Flygill fra Bergkåsa

13      03          H                     024    Henriette Hangaas - Ljoska fra Myrvangen

15      03          H                     027    Stine Studsrød - Gullbra fra Blesastödum

17      04          V                     020    Ingrid Aanesen - Snarfari fra Vestre Eskedal

19      04          V                     041    Iselin Laulund-Pedersen - Sunna fra Solhjem

21      04          V                     006    Gunnild Løver Kleveland - Vöggur Frà Torfastödum

23      05          H                     016    Wenche Jønsi - Lækur fra Stora-Hofi

25      05          H                     002    Anne Wergeland Kaldråstøyl - Stormur frå Bæ 2

Nettbanner-2013

Nyheter fra Norsk Islandshestforening

Nyhetsmatingen ble ikke funnet.

FEIF News

FEIF - International Federation of Icelandic Horse Associations

Kjøp og salg

Har du noe du vil selge - eller ønsker du å kjøpe noe?

Har du noe du ikke trenger lenger - eller ønsker du å kjøpe noe? Medlemmer i foreningen kan få laget småannonser. Skriv en tekst, ta gjerne med et bilde og send til webansvarlig!